Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 1129 komentarzy

Milton Ha

Milton Ha - kRaj widziany z pozycji horyzontalnej. Niech nikogo nie zmyli ten opis. To nasz kRaj, bo nasz kRaj, to taki k.. Raj, że aż trudno uwierzyć w istnienie innego pępka świata.

Spotkanie ponad podziałami.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tematem spotkania premiera Donalda Tuska z szefami klubów parlamentarnych, we wtorek 7 czerwca, będzie omówienie programu polskiej prezydencji. Spotkanie nazwano spotkaniem ponad podziałami…

 

         W czwartek szef klubu PO Tomasz Tomczykiewicz poinformował PAP, że premier spotka się z szefami klubów parlamentarnych. Tematem spotkania premiera Donalda Tuska z szefami klubów parlamentarnych, we wtorek 7 czerwca, będzie omówienie programu polskiej prezydencji. Spotkanie nazwano spotkaniem ponad podziałami…
 
         Mniej uważnemu czytelnikowi mogłoby się wydawać, że oto w Naszym kRaju nastąpił jakiś ważny, polityczny zwrot akcji, by nie powiedzieć przełom. Oto rządzące nami Prądy Odpływu (PO) wypluły ustami szefa swojego klubu w Mównicy Wielkiej komunikat, że szefowie partii, partyjek, stronnictw i cała pozostała zbieranina Mównicowa, dostąpią zaszczytu spotkania z Głównym Inżynierem Kotłowni Centralnej z Prądów Odpływu (KC PO). Rzecz to raczej niesłychana, bo do tej pory rzadko się to zdarzało a już tym bardziej nie było dotychczas spotkania, które by tak z góry dostało określenie spotkania ponad podziałami. I kiedy już wszyscy zaproszeni, tak rozglądali się dokoła w zadowoleniu i w poszukiwaniu jakiegoś odświętnego fraka, który by należało przywdziać na taką okoliczność, ktoś wskazał na Kaczkę Krzyżówkę i powiedział, że jakoś tak markotnie wygląda i chyba niespecjalnie, z wieści o spotkaniu się cieszy. Prawda szybko wyszła na jaw.
 
Okazało się, że Kaczka Krzyżówka, jako jedyny, zaproszenia nie dostał.
 
Tu dochodzimy do sedna sprawy, czyli do tego, że społeczeństwo Naszego kRaju nie dorosło do poprawnego odczytywania i rozumienia komunikatów, jakie do tego społeczeństwa kierują rządzące nami Prądy Odpływu (PO) i jej Główny Inżynier Kotłowni Centralnej z Prądów Odpływu (KC PO). Inżynier zaś wie dokładnie co mówi, a mówi dokładnie to co chciał powiedzieć.
 
Skoro spotkanie ma być spotkaniem ponad podziałami, to nie dziwota, że na spotkanie zostali zaproszeni wszyscy poza Kaczką Krzyżówka z Prądów i Spięć (PiS). I nie należy się w tym doszukiwać niczego, czego nie było w tym lakonicznym komunikacie. Przecież wiadomo, gdzie przebiega linia podziału. Poniżej tej linii są Prądy i Spięcia (PiS), powyżej zaś wszyscy pozostali. Proste? Proste jak drut. Spotkanie ponad podziałami to spotkanie bez Prądów i Spięć (PiS) , co wynika z definicji podziału jako takiego.
 
I niech mi to ktoś jeszcze jakieś złe słowo powie, że Słońce Peru z Kotłowni Centralnej Prądów Odpływu (KC PO) rzuca słowa na wiatr albo mija się z prawdą. Nic z tych rzeczy. On tę prawdę tworzy. Tak samo jak G.wno Prawda (GW).

KOMENTARZE

 • Koncepcja
  http://www.youtube.com/watch?v=GYlPTNeq5X4&playnext=1&list=PL6816F3D9D7CFF685
 • @Harcerz
  "Miś" ponadczasowy i dalej rządzi.

  Zapewne wszyscy przyjdą na spotkanie w krawatach, bo "klient w krawacie jest mniej awanturujący się".

  Pozdrawiam
 • @Milton Ha
  Takie "spotkania ponad podziałami" stały się już powszechnym rytuałem mafijnym:
  http://www.24radom.pl/24news/radom/spotkanie_ponad_podzialami_,321,1,0.html
 • @35stan
  No widzisz jak to działa!!

  Niby przykład idzie z góry ale ich kumple na dole są już lata świetlne w przedzie. Gadają po podziale środków, które już dawno podzielili między swoich.

  Boże, gdzie ja zakopałem tą spluwę....
  Jak sobie nie przypomnę to mi cały ogródek ABW rozkopie.
 • @Milton Ha
  http://www.youtube.com/watch?v=beuLwHgX4dM
 • @Harcerz
  Super!

  Ciekawe co zrobiły te osoby, które wróciły do Toi-Toi'a oraz jeżeli wyszły to którędy?
 • @berecik
  Każda metoda jest dobra.

  Wężykiem ~~~~~~
 • Gdy nie wiesz dokąd iść -
  http://www.youtube.com/watch?v=Nifm477tPUc&feature=fvsr
 • @Harcerz
  A za moich studenckich czasów refren jednej z piosenek był taki:

  "Nie pij tyle, nie pij tyle,
  jabola solo, jabola solo"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej