Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 1129 komentarzy

Milton Ha

Milton Ha - kRaj widziany z pozycji horyzontalnej. Niech nikogo nie zmyli ten opis. To nasz kRaj, bo nasz kRaj, to taki k.. Raj, że aż trudno uwierzyć w istnienie innego pępka świata.

PJN – Przewodnicząca Jest Niepotrzebna.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Ja swój plan awaryjny już mam! Wiemy, wiemy pani Przewodnicząca. Ten plan jest dziecinnie prosty jak proste jest to hasło: Platforma Jest Najważniejsza (PJN).

 

         Szczęśliwa posiadaczka jednego procenta, i nie mam tu na myśli tego z naszych podatków, ale myślę o poparciu bliżej nieznanego mi elektoratu, czyli Partia Jest Niepotrzebna (w skrócie: PJN) zjechała się na zjazd walny, bo wybory już blisko i trzeba było sprawy uporządkować, żeby ludzie w końcu wiedzieli kto zacz, to PJN i z kim walczy. Wszystko dlatego, że w naszej kRajowej polityce nie to jest ważne jaki masz program, tylko ważne jest z kim walczysz i przeciwko komu. Jakoż i w trakcie zebrania okazało się, że PJN ani myśli walczyć z obozem Prądów i Spięć (PiS), jak to sobie zaplanowała jej dotychczasowa przewodnicząca, ale chce się PJN wybić na oryginalność i będzie bić wszystkich albo nikogo i chyba bardziej nikogo, bo w to, że się rzucą z pięściami na Prądy Odpływu (PO) tez jakoś nie wierzę. Nie byłoby w tej wolcie niczego dziwnego, bo już u zarania było wiadomo, że wychodząc z Prądów i Spięć, część aktywistów PJN wyszła li tylko siła rozpędu i w wyniku urażonej dumy, po obarczeniu ich odpowiedzialnością za stan niezborności umysłowej Prezesa podczas wyborów, czyli za podawanie mu tabletek w kawie. Kiedy się wydało, że nic nie dosypywali, to i Prezes już na nich psów nie wieszał, choć do powrotu nie namawiał, ale i im samym ochota na to by z zemsty Prezesa ustrzelić jak nie przymierzając Kaczkę jakąś, też chyba już przeszła. Jednak nie wszystkim.
 
         Okazało się bowiem, że Przewodnicząca w żaden sposób swoich morderczych instynktów się nie pozbyła. Idę o zakład, że nawet jej żądza zemsty wzrosła niepomiernie, kiedy to Kaczka był się wypowiedział niefortunnie o niebycie narodowości śląskiej a właściwie jeżeli już o bycie, to raczej o bycie skłonnym ku zachodnim sąsiadom kRaju niż ku Naszemu Krajowi. Nic dziwnego, że tak nabuzowana przewodnicząca o zmianie swoich zapatrywań ani myślała. Tymczasem okazało się, że tak zdesperowanych jak ona jastrzębi, co tylko czekają aby się na bezbronna Kaczkę rzucić, jakoś w PJN brakuje i nagle została na placu boju sama. Na odzew ludu skupionego w PJB nie trzeba było długo czekać. Jako, że jest ich tyle co kot napłakał i wszyscy się mogli szybko zebrać w niewielkiej sali, to i walne zebranie poszło migiem. Zebrali się, naradzili i uradzili co następuje:
 
Przewodnicząca Jest Niepotrzebna (w skrócie: PJN)
 
Żeby jednak afrontu matce założycielce nie robić dali jej możliwość wyjścia z twarzą i koniec końców uradzili, że Przewodnicząca (w właściwie to już Była Przewodnicząca) złoży rezygnację z kandydowania na Przewodniczącą (ponownie). Jak uradzili, tak się stało. Zaraz potem były wybory i było po Ptokach. Wygrał ten co miał wygrać i zgodnie z tym jak go nazywają, kuje żelazo póki gorące. Podobno w kuźni słychać już zawołanie PiS Jest Najważniejszy (w skrócie: PJN). Oj kuty ten kowal na cztery łapy, jak mało kto.
 
Idzie więc zasadnicza zmiana na scenie politycznej Naszego kRaju. Prądy Odpływu (PO) postawiły na grabieże postaci i mamią znane twarze z Systemu Linii Dosyłowych (SLD) stanowiskami w rządzie i senacie. PiS Jest Najważniejszy (PJN), jak sama nazwa wskazuje skazani są na sojusz z PiS ale już na nowych warunkach, czyli w pozycji na kolanach i z głową pod stołem. Jedynie Przekształtniki Sinusoidalno-Liniowe (PSL) nic sobie z tego nie robią i obstawiają, z kim by tu po wyborach zawierać sojusze. Wiadomo, że ze zwycięzcą. Tyle, że nie wiadomo, kto nim będzie. I tylko to boli Żółwia Strażaka, bo to, ze będzie w koalicji, to wiadomo od dawna, nie wiadomo tylko jakim kosztem.
 
Osamotniona była Przewodniczącą, ocierając ukradkiem łzę goryczy i smutku odwróciła się na pięcie rzucając na odchodne dziennikarzom:
 
- Ja swój plan awaryjny już mam!
 
Wiemy, wiemy pani Przewodnicząca.
Ten plan jest dziecinnie prosty jak proste jest to hasło: Platforma Jest Najważniejsza (PJN).

KOMENTARZE

 • Wszystkie gwaizdy na niebie wskazują iż pani Kluzik
  jedną partie PJN oleje na korzyść drugą, na którą od dawna ma chrapke. Pozyjemy, poczekamy.
 • nie wydaje mi się żeby Przewodnicząca załapała się na listy PełO
  no chyba, że z ostatniego miejsca
  wyborcy PełO jej nie zaakceptują, a jej dotychczasowi wyborcy (PiS) dadzą jej czerwoną kartkę
  i wypad z Sejmu:-)
 • @kristin
  No przecież napisałem otwartym tekstem, że idzie do PO. Tu nie ma co czekać. Szczury spieprzają, bo woda się podnosi. Widać, że niejeden okręt już tonie.

  Pozdrawiam
 • @gallux
  A to czemu?

  Jakieś szóste miejsce na Śląsku dostanie. Niech no tylko zacznie szczekać na Prezesa, ze Ślązaków obraził. A jak jeszcze zacznie, metoda wywodu pośredniego, dowodzić, że obraził też Kaszubów, no to może nawet wejdzie na listę z trójką. Zresztą Schetinescu krzywdy jej nie da zrobić, bo sam ja do utworzenia tego PJN namawiał.

  Taki kRaj.

  Pozdrawiam
 • @Milton Ha
  A może nie: Platforma Jest Najważniejsza?
  Może...: PALIKOT JEST NAJWAŻNIEJSZY????
 • @Milton Ha
  Kto następny?
  Oprócz, oczywiście, europosłów.
  :)))))
 • @hanka
  Palikota nie ma. To tylko projekcja ciemniejszej strony umysłu Marszałka N z Łodzi.

  Przewodnicząc do Pailkota pasuje jak ... i tu bym musiał użyć słów powszechnie uznawanych za cenne i potrzebne przez Palikota i Marszałka właśnie. Zresztą Śląsk ma swoje kopalnie a Lublin swoje i mogą w siebie węglem rzucać i się wzajemnie oczerniać ile dusza zapragnie i ile im amunicji wystarczy.

  Pozdrawiam
 • @Milton Ha
  o 17:22 ta pani już zaczęła swój seans nienawiści. oto próbka:

  "Przecież nie po to wychodziliśmy z PiS, żeby być wersja light, tylko że nie godziliśmy się na to, co się działo zarówno wewnątrz tej partii, jak i na jej antysystemowość. Przecież szef partii, który nie uczestniczy w ważnych dla polskiej racji stanu spotkaniach, jest człowiekiem antysystemowym. Z punktu widzenia demokracji jest człowiekiem niebezpiecznym. W dodatku zawsze szedł do wyborów jako antykomunista, a rozumiem, że dziś planuje koalicję z postkomunistami.

  Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,9725927,Kluzik_Rostkowska__Nie_czuje_sie_przegrana.html#ixzz1OKjbKyjx"

  co do Ślązaków, to może i prawda lub racja, pożyjemy, zobaczymy
  ja jej życzę losu ex posłanki Chojarskiej, która skończyła jako parkingowa
 • @gallux
  PS zapomniałem dodać, że ta pani nie wyszła z PiS, ale wyleciała:-) razem ze zdumioną Jakubiak:-) Prezes zapalił jej kopa, że parę dni nie mogła ochłonąć ha ha ha ha
  kij jej w łeb, z PełO jej do twarzy, wiecznie rządzić nie będą....
 • @Tomasz A.S.
  Cimoszewicz. 100/100!
 • @gallux
  Widziałem, słyszałem, "kulałem się" ze śmiechu po podłodze...
 • @gallux
  A w Prądach Odpływu już gadają, że jak przyjdzie Kluzik to w wyborach guzik.
 • @Milton Ha
  ciekawe komu z PJoNków przypadnie chlubna rola wyprowadzenia sztandaru:-)
 • @gallux
  Cóż!

  Każdy kowalem swego losu. Tutaj wybrali Kowala na przewodniczącego. Znaczy wybrali w porę bo skoro Kowal już jest to i los się dopełni. Chyba, że jest kuty na cztery łapy, to na cztery łapy spadnie on i jego PJoN.

  Pozdrawiam
 • @Milton Ha
  Irytowało mnie określenie "piękna Joanna".
  Dla mnie to był zawsze wredny babsztyl.

  pozdrawiam
 • @z lornetką...
  Jest zgodna z normą.

  Kobieta śląska.
  W du..ie szeroka, w barach wąska.

  Niektórzy lubią tylko takie. O gustach się jednak nie dyskutuje.
 • Jakby to powiedzieć pani Kluzikowej...
  Szanuj szefa swego
  Możesz mieć gorszego
 • "Nie dziwi nic"
  "...rozumiem, że dziś planuje koalicję z postkomunistami." - słowa J. Kluzik. Mówi tu o J. Kaczyńskim. Wyraźnie widać, JAK rozumuje(?) p. Joanna. Jeśli w ten sposób "odczytywała mysli" Prezesa PiS-u, będąc jeszcze w tej partii, to nie dziwi fakt, że była tam osobą non grata!
 • Nie tędy droga
  Ludzie PJNu popełnili błąd,odchodząc z PIS to fakt oczywisty dla mnie i jak mi się wydaje dla wielu z nich samych,lecz ciągłe ostre ich atakowanie i zamykanie im drogi powrotu nie służy tej części sceny politycznej której głównym reprezentantem jest PIS.Moim zdaniem to wcale nie pomaga,a wręcz szkodzi PISOd samego początku powstania PJN mam nieodparte wrażenie jakoby pomysłodawcą jego powstania był sam.. J.K.,a w całym tym przewrotnym przedsięwzięciu chodziło o próbę przejęcia części elektoratu PO, a w zbliżających się wyborach miałaby powstać wspólna koalicyjna lista PJN i PIS.Może i to nieco wydumane,ale... miałoby sens,ale gdyby Paweł zastąpił Joannę nieco wcześniej.

  HOME - http://www.baltow.cba.pl
 • @Kindow
  Otóż to!
 • @AnnaZofia
  Wyraźnie jest zaprogramowana przez Prądy Odpływu (PO) i wcale nie jest od rzeczy gadka o uśpionym agencie. Powtarzanie za mocodawcami i TuskVisionNetwork24 tezy o przyszłej koalicji PiS z SLD świadczy tylko o jej szczególnej determinacji "zrobienia dobrze" nowym kolegom z Prądów Odpływu (PO). Mnie to wygląda na ciągnięcie laski. Marszałkowskiej oczywiście. Laskę pomocna wyciąga do niej oczywiście Schetinescu.

  Pozdrawiam
 • @baltowcom
  Chyba jednak nie. Za duże ew straty i w zbyt krytycznym momencie. Ludzie PJN nie byli PiSowcami już wiele miesięcy przedtem zanmi wyszli z PiS.

  Pozdrawiam
 • h@ :)
  Miłego popołudnia!
  ZERKNIJ...
  Wstawiłem, u mnie, LINKĘ do Ciebie :)

  -"Niesforne Dziecię Gutenberga".
  P.S. krótka piłka... Kalisza :)))
 • @jakk
  Lecę zobaczyć!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej