Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 1129 komentarzy

Milton Ha

Milton Ha - kRaj widziany z pozycji horyzontalnej. Niech nikogo nie zmyli ten opis. To nasz kRaj, bo nasz kRaj, to taki k.. Raj, że aż trudno uwierzyć w istnienie innego pępka świata.

POszerzanie Platformy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedyny problem, że Platforma u góry jakaś taka strasznie szeroka się robi a u dołu chudziutko, oj chudziutko. Wspiera się na rachitycznej nóżce, chwieje i zatacza. Czy zdąży się podeprzeć sondażami zanim runie? Nie wiadomo.

 


         Zakulisowe oraz jawne bezpardonowe działania prowadzone przez kilka ostatnich miesięcy przez Prądy Odpływu (PO) mające na celu zapewnienie Prądom Odpływu (PO) spektakularnego zwycięstwa w nadchodzących wyborach, przybrały ostatni szczególnie na sile. Po spektakularnym przejęciu Doktora specjalizującego się w leczeniu uzależnień od hazardu i powierzenie mu w rządzie obowiązków Naczelnego Lekarza kRaju ds. Wykluczonych, Prądy Odpływu nie spoczęły na laurach.
 
         Nie był to jednak pierwszy a i zapewnie nie był to również ostatni atak, jaki Prądy Odpływu (PO) przypuściły na System Linii Dosyłowych (SLD) i satelickie ich przybudówki. Atak trwa i nie oprą mu się pewnie ani Rycerz herbu Calisia ani Zaszyty w Puszczy Włodzimierz ani inne, mniejsze ale nie miej ważne postaci z tego kręgu i powiązań. Napierniczak musi się mieć z pyszna, bo sam by chętnie też przeszedł, ale jemu, stojącemu u steru, nie wypada. Z PółTuskiem w stolicy kRaju mierzyć się nie zamierza, żeby nie dostać sromotnego lania, więc podjął decyzję, że wystartuje z matecznika, czyli z miejsca, gdzie w poprzek kRajowej potędze morskiej legły dwie nitki rury z gazem. Jednak owieczki z owczarni wymykają mu się na boki i przemalowując barw czerwone na niebieskie, już jako pełnoprawne barany, beczą i podskakują na większej łączce. Tej należącej do Prądów Odpływu (PO). Widać trawa tam lepsza albo bliżej do wodopoju. Na pewno bliżej.
 
         Kolejny atak przypuszczono na ugrupowanie Program Jest Nieznany (PJN) i w wyniku akcji rozbijackiej o kryptonimie PJN – Przewodnicząca Jest Niepotrzebna, doprowadzono do spektakularnego pęknięci a następnie, już widocznego na horyzoncie, głośnego zawalenia się budowanej od pół roku konstrukcji pod nazwą PJN. Niby jeszcze stoi, niby jeszcze się trzyma a powołany na jej nowego przewodniczącego Kowal, próbuje to wszystko pospajać, skuć razem i zanitować, ale nic z tego nie będzie, bo w kuźni ogień mu wygasł, a każdy kowal i ten Kowal także wie, że łączenie na zimno jest słabe i miękkie. Jakby tego było mało na rzecznika PJN wybrany został Poncyliusz Piłat, a jak podobna sytuacja skończyła się z góra dwa tysiące lat temu, wszyscy wiedzą. Dlatego na PJN trzeba już stawiać krzyżyk. Choćby i kuty przez Kowala.
 
         Oczywiście w Prądach Odpływu (PO) jakiekolwiek insynuacje o tym, że oni jakoby siłą i celowo zmierzają do przekabacenia na swoją stronę tego i owego z konkurencji, znajdują natychmiast słuszny odpór a szerzący te teorie pomawiani są o brak rozumu oraz „ściśle zaplanowany, chamski atak dezinformujący i szkalujący Platformę”, że zacytuję klasyka, czyli pewnego znanego entomologa. Przecież każde dziecko wie, że wszyscy ci nowi odszczepieńcy sami, z własnej nieprzymuszonej woli tak się do Prądów Odpływu (PO) garną, a oni jako  Prądy Odpływu (PO) nawet nie kiwnęli palcem. Jeżeli jednak już tak się dziej, to oni ich chętnie przyjmą, no może nie wszystkich, bo „pewnie Nelly by nie przyjęllli”.
 
        Sytuację rozjaśnił Główny Inżynier Centralnej Kotłowni Prądów Odpływu (KC PO) mówiąc, że „intuicja mu podpowiada, że do rozszerzenia Platformy dojdzie i to w niedługim czasie”. Intuicja w tym czasie był na kolejnym spotkaniu i kaperował kolejną osobę, bo plan zadany przez KC PO musi być wykonany a Główny Inżynier musi mieć dalej wizerunek Nieomylnego. Skoro więc Intuicja mówi, to znaczy, że wie a jak wie już Intuicja to tym bardziej wie już Główny Inżynier. W najbliższą sobotę wiedzieć będą już wszyscy, bo z okazji dziesięciolecia istnienia Prądów Odpływu (PO) w mateczniku odbędzie się Wielki Spływ Odpływowców a nic tak nie wzmacnia wizerunku partii i jej wodza, jak świeża krew w osobach znanych i lubianych postaci z pierwszych stron GW i ekranu TuskVisionNetwork24.
 
Tak ma bowiem wyglądać POszerzanie Platformy. I tak mówi Intuicja.
 
Jedyny problem jest taki, że Platforma u góry jakaś taka strasznie szeroka się robi a u dołu chudziutko, oj chudziutko. Wspiera się na rachitycznej nóżce, szeroką pierś do orderów wypina ale się chwieje i zatacza. Czy zdąży się podeprzeć sondażami zanim runie? Nie wiadomo.
 
W całym tym zamieszaniu Prądy i Spięcia (PiS) i naczelna Kaczka Krzyżówka siedzą cicho i zacierają ręce. Tematów do kampanii coraz więcej a co jeden to smaczniejszy. W kRaju inwestycyjne pobojowisko (//miltonha.nowyekran.net/post/16474,pobojowisko), PółTusk przykrywa wszystko spotkaniem ponad podziałami (//miltonha.nowyekran.net/post/16399,spotkanie-ponad-podzialami) Katastrofa nie wyjaśniona, ruskie odkręcili gaz, ale do Niemiec. W zamian za to przykręcili śrubę naszym warzywom, które choć zdrowe, to jednak za blisko tych podejrzanych, hiszpańskich leżały a de facto przecież to wszystko przez niemieckie krowy, które srają gdzie popadnie ale na rurę nie, bo leży na dnie. Nasz Głownu Inżynier bardziej się interesuje tym co w Unii piszczy i chyba dobrze, bo Unia się wali na potęgę. Jednak jeżeli będzie się tak starał jak w kRaju unia padnie niechybnie a my z nią. Oby jednak nie…
 
Czego Państwu, państwu i sobie życzę, oczywiście tylko odnośnie kRaju, a Unia niech się wali…
 
Żółw Strażak siedzi i zawija spokojnie kRajowe warzywa w te sreberka, bo partia chłopska to i rolników wspierać musi. Nic to, że się wali, najważniejszy spokój i opanowanie. Koalicję zawsze się z kimś zawiązać da, a jak nie to ....

KOMENTARZE

 • Milton Ha
  Pisałem o tym na Salonie. Dla mnie PO "punkt skupu złomu".
  I tej wersji będę się trzymał.

  pozdrawiam
 • @z lornetką...
  Złom nie złom, ale tyle żarcia żaden żołądek nie wytrzyma. Skończy się niestrawnością, "bulem bżuha", vomitami. Szczególnie jak się obżera, tak jak Platforma. Na pełnym morzu i w środku sezonu sztormowego.

  Pozdrawiam
 • h@ :)
  Wiesz...
  Nasi byli "dobrodzieje" jak się "naćpali nasion pietruszki!" to od marchewki ich "odrzuca" :)))

  -"Niesforne Dziecię Gutenberga".
  P.S. Barter z PRL-u:
  "[...] My IM węgiel!
  Oni Nam buty...
  Do podzelowania.". Ach... wszystko za "transferowe ruble" :)

  -"Niesforne Dziecię Gutenberga".
 • @jakk
  Wygląda na to, że oni już od nas nie chcą niczego kupować. Może i dobrze. Na handlu z nimi moglibyśmy niedługo wychodzić tak ja Ruś Biała, która co miała to już im za długi odsprzedała a resztą, czyli niczym podzieliła się ze swym ludem robotniczym.

  Pozdrawiam
 • @Milton Ha
  Miltonie! Zgodnie z wieloletnią tradycją plenów BP KC PZPR tytuł niniejszego posta powinien brzmieć: 'O dalsze poszerzanie...
  Pozdrawiam.
 • @orlandofurioso
  Niech żyje! Niech żyje! Niech żyje!

  Nie żyje?

  Nareszcie...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej