Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
104 posty 1129 komentarzy

Milton Ha

Milton Ha - kRaj widziany z pozycji horyzontalnej. Niech nikogo nie zmyli ten opis. To nasz kRaj, bo nasz kRaj, to taki k.. Raj, że aż trudno uwierzyć w istnienie innego pępka świata.

Schizofrenia Prądów Odpływu (PO). TU-154 nie poleci! Poleci!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

 

         Schizofrenia jest ciężką chorobą. Objawy schizofrenii mogą być różne i często niejednoznaczne. Jednak dzisiejsze zachowanie organów podległych tej samej władzy świadczy o schizofrenii władzy jak najbardziej.
 
Komisja rządowa podała dzisiaj, jako powód opóźnienia publikacji raportu końcowego z katastrofy, fakt, że jedyny, ocalały Tu-154, który, nota bene, właśnie był powrócił z wielomiesięcznego remontu w Samarze (czy Tule?), czyli jak mniemam, powinien być w stanie doskonałym, jest zepsuty. Jest tak zepsuty, że nie można nim odbyć lotu kategorii HEAD, czyli tak jakby leciał Gajowy lub Donaldinio, i z tego powodu nie można zasymulować czy katastrofa to błąd pilota lub inne przyczyny czy może jednak niedoskonałość maszyny. Podobno nie działa jakiś ważny wyświetlacz. Czyżby zepsuło się DVD w Saloniku?
 
W odpowiedzi, w chwilę później, na antenie TVP Info, rzecznik 36 Pułku, który zarządza tym jedynym kRajowym oficjalnym statkiem powietrznym uroczyście oświadczył, że samolot jest w jak najlepszym porządku i jakby co, to on go zaraz z chłopcami z pułku samodzielnie, tymi własnymi rączkami, z hangaru wypchnie i poleci gdzie trzeba oraz wykona takie beczki i figury powietrzne jakie tylko sobie komisja zażyczy. Na dodatek, mimo, że może to być niezgodne z realiami, są oni w stanie wykonać lot w trybie HEAD nawet bez ważnego pasażera. Może to nie będzie pełna symulacja, ale trudno będzie znaleźć chętnego do symulacji VIP’a na dodatek odpowiedniej postury i usposobienia.
 
Nie wie lewica, co czyni prawica. Tak, to typowy objaw schizofrenii. Widać chłopcy od Millera nie zdążyli uzgodnić z 36 Pułkiem oficjalnej wersji i „sprawa się rypła”. W wyniku tego jasnym się stało wszem i wobec, że ta awaria samolotu to tylko ściema dla ciemnego ludu i pretekst do odłożenia terminu publikacji raportu na dogodniejszy dla Prądów Odpływu (PO) czas, czyli w okolicy rocznicy i tuż przed wyborami, które, jak przypominam, zaplanowano na 8 maja 2011. Powtarzam tę datę, bo może jeszcze nie wszyscy wiedzą, że tak będzie.
 
Schizofrenia indywidualna jest groźna, ale ogranicza się do skutków dla chorego i jego najbliższego otoczenia. Schizofrenia rządzących jest dla rządzonych zgubna. Prowadzi bowiem do skrajnych patologii i skrajności oraz do skłonności do popadania w postawy zaprzaństwa, jak powiedział jeden znany poseł z Mównicy Wielkiej. Teraz wiemy, co miał na myśli.
 
Boże strzeż nas od dalszych rządów schizofreników! Nas i nasz kRaj.

KOMENTARZE

 • Witam
  Naprawdę było dementi ws. "usterki"?
 • @Marie
  Oczywiście!
  Po co miałbym siać zamęt!

  Oni naprawdę mają nas wszystkich za idiotów!

  Pozdrawiam
 • @Milton Ha
  Jak widać tak mieszają innym, że nawet im samym zaczyna się mieszać.
 • Mają nas za idiotów
  CI ludzie z POżal się Boże niby obywatelskiego kółka robią się coraz bardziej bezczelni. Plują nam prosto w twarz śmiejąc się rechotem Niesioła, który nie tak dawno powiedział wprost, że PiS trzeba skasować.
  8 maja to bardzo realny termin przyspieszonych wyborów. Cały czas w mediach realizowany jest wcześniejszy scenariusz Donka i paru jego parobków. Niebawem wyjdzie na jaw ...."niepublikowany" jeszcze fragment rozmowy prezydenta z pokładu Tutka i dowiemy się jak to Kaczyński kazał pilotowi natychmiast lądować. A na to Miler stwierdzi, że w związku z takim dowodem w sprawie to raport, który niby pisze nie ma już sensu...
  Zbyszek z KWORUM
 • Hera z MAK-u
  Popsuła sondaże peło,to się spieszą do wyborów
 • @Radamantys
  To się nazywa fachowo objawem zapętlenia.
  Gorzej, że później pętla się zaciska i kolejne kłamstwa już nic nie pomagają a jedynie duszą mocniej.

  Pozdrawiam
 • @KWORUM
  Przypominam, kto za tym stoi od lat:
  http://niepoprawni.pl/blog/80/jak-zmanipulowano-wybory-2007-roku
  Podsumowałem to w poprzedniej notce tu:
  http://miltonha.nowyekran.pl/post/1942,kocham-ten-kraj-odcinek-drugi

  Pozdrawiam
 • @Adam Jankowski
  To nie hera, tylko śmierdzący kotlet z MAK Donalda!

  Pozdrawiam
 • @Milton Ha
  Myślałem że ćpuna TU154SKA uraczli herą
  Widzę że dostał śmierdzący kotlet z MAK Donalda
  I do popicia kompot z MAKu
 • @Adam Jankowski
  Każdemu wg potrzeb i zasług.

  Pozdrawiam
 • @ Milton Ha
  My tu tak o Katastrofie Smoleńskiej ( tak trzymać ) A w tvłenie o Robercie Kubicy i tak od niedzieli . Pozdrawiam
 • @Nida
  Widać nie ma zapotrzebowania politycznego, nie dostali wytycznych i nie wiedzą co mówić i o kim. Dlatego przeżuwają do ostatniego kęsa tragedię Roberta. Hieny!
  A może byśmy tak pogadali o reformie służby zdrowia lub edukacji albo o OFE i budżetowej dziurze, panowie i panie redaktorstwo?

  Pozdrawiam
 • "raport" Millera
  Gdy Miller ogłosił,że "raport" jako pierwszy pozna premier napisałem,że po Tuska wypowiedzi w Sejmie("ci , którzy dzisiaj krzyczą niedługo będą słuchali prawdy w milczeniu i smutku") jasne jest, że on wcale nie musi do tego"raportu" zaglądać.Bo dostanie taki wyrób,jaki zamówił.Może nawet"elegancko" zrezygnuje z pierwszeństwa , co usłużne media zaprezentują nam jako przejaw niezwykłego taktu i praworzadności.Wówczas jeden z blogerów odpisał mi, że chyba jednak zajrzy na wypadek, gdyby Miller coś spartaczył.Teraz wiem,że ów bloger miał rację.Ten Miller oprócz tego,że łgarz to i nieudacznik.A może to wojskowi się postawili nie chcąc "dawać twarzy" do takiej hucpy.Co daj Panie Boże.Pozdrawiam.
 • @Milton Ha
  Słusznie! Pokonfabulujmy co by było gdyby Robert był zwykłym obywatelem, nie sławnym sportowcem i musiał się leczyć w placówkach resortu, podległego Koparze...

  Pozdrawiam i dzięki za to info. Już tak plączą, że się gubią w tym labiryncie.
 • @Andrzej W.
  Podejrzewam,że chłopcy w 36 Pułku wiedzą, że są wszyscy "do odstrzału". Ostatecznie to na nich spadnie jakaś część winy, za to co się stało.
  Wolą więc "nie pomagać" zbytnio Millerowi i spółce, bo to ich żaden interes a satysfakcja z ujawnienia matactwa niezaprzeczalna.

  Pozdrawiam
 • @contessa
  Dzięki Bogu , choć trochę Bóg nad nim czuwał i stało się to we Włoszech. Osobiście jestem po przejściach z naszą "służbą zdrowia" i zdrowiami od tego nie przybyło a wręcz przeciwnie. Dobrze, że żyję.

  Pozdrawiam
 • "ale trudno będzie znaleźć chętnego do symulacji VIP’a na dodatek odpowiedniej postury i usposobienia"
  Wsadzić peruwiańskiego pajacyka i parasolowego i niech lecą, może wylądują na siewiernym
 • Informuję że dzisiaj o 10:15 znowu widziałem startującego z Okęcia TU-154M
  Ciekawe który resort finansuje te loty, bo z czyich pieniędzy to chyba wiadomo...
 • @Andronicus
  Zwykle robi się tak, że na siedzeniach kładzie się worki z piaskiem o odpowiedniej masie. Wśród aktualnej wierchuszki trudno by było znaleźć kogoś, kto by nie spełniał tego kryterium. Bez przerwy sypią piach w tryby śledztwa.

  Pozdrawiam
 • @ObSerVer
  Ja bym nawet z własnej kieszeni dołożył, gdyby ktoś zaryzykował symulację w realnych (czytaj: takich samych) warunkach ina tym samym lotnisku oraz przy takim samym technicznym wyposażeniu lotniska jak wtedy. Byle tylko zgodzili się polecieć, ci którzy najgłośniej gardłują o samobójczych skłonnościach pilotów i despotycznym naczelnym wodzu.

  Pozdrawiam
 • komentarz blogera stan35
  Raport komisji Millera opóźniony - kłamliwy powód
  http://tvp.info/informacje/polska/usterka-tu154-jest-powazna/3938495

  W dniu 9 lutego 2011 roku ogłoszono, że planowane zakończenie raportu komisji Miilera, opóźni się i nie będzie możliwe opublikowanie raportu polskiej komisji tak jak to zapowiadano i obiecywano, przed pierwszą rocznicą Tragedii Smoleńskiewj.

  O zaistniałej sytuacji dowiedziałem się, oglądając wTVP INFO:
  Serwis Info - 09.02.2011, 08:30

  Przedstawiono tam informację, jaką na ten temat wypowiedział Rzecznik Sił Powietrznych ppłk. Robert Kubracz.Poinformował on, że w samolocie TU154M nr 102 wykryto usterkę wyświetlacza i planowany lot tego samolotu,symulujący ostatnie chwile lotu TU154M nr101 w dniu 10.042010 roku w Smoleńsku, nie może się odbyć w planowanym terminie. Opóźnienie przewidywane jest na kilka tygodni i dlatego wyniki tego lotu, mające być jednym z podstawowych materiałów w badaniach przyczyn katastrofy i niezbędne do zakończenia prac nad raportem, nie będą dostępne w planowanym czasie, co spowoduje przesunięcie terminu ogłoszenia raportu na czas, po rocznicy Tragedii Smoleńskiej.

  Jak przystało na poważny materiał dziennikarski, zasięgnięto informacji na ten temat u źródła, czyli u Dowódcy 36 SPLT, płk. pilota Mirosława Jemielniaka, który zastąpił na tym stanowisku płk.dyplomowanego pilota Ryszarda Raczyńskiego, pełniącego tę funkcję w czasie gdy wydarzyła się Tragedia Smoleńska. Otóż Dowódca 36 SPLT oświadczył, że o jakiejkolwiek usterce w urządzeniach TU154M nr 102 mu nie wiadomo i że samolot ten jest w pełni dyspozycyjny dla lotów VIP-owskich (czyli zgodnie z procedurami lotów HEAD).

  Na tych rozbieżnościach w opiniach Rzecznika SP i Dowódcy 36 SPLT zakończono prezentację tego tematu w Serwisie Info z godziny 8.30 w dniu 9.02.2011 roku. Przeglądając potem portale internetowe (Onet, tvn24 i inne), nie spotkałem już informacji kluczowej, czyli opinii Dowódcy 36 SPLT na ten temat. Pomyślałem: to jak to jest w tym naszym wojsku ( i w IIIRP także) , że Dowódca pułku, dysponenta samolotu, nic nie wie o stanie sprzętu, którym zawiaduje podległy mu pułk, a on bez takiej wiedzy, wydaje rozkazy podległym mu żołnierzom, by wykonywali konkretne loty, w tym te specjalnego znaczenia, oznaczone jako HEAD. Jak to jest, że bez jego wiedzy i zgody, ktoś z Dowództwa Sił Powietrznych decyduje o podległym temu dowódcy sprzęcie, decyduje o zakupie i instalacji urządzeń (tu wyświetlacza), zamierza dokonywać ingerencji w wyposażeniu sprzętu, za który odpowiada Dowódca?

  Skołowany tą ekwilibrystyką proceduralną naszych wojskowych instytucji, postanowiłem sprawdzić, czy to nie jest moje złudzenie, że może coś sobie konfabuluję, że w tym szumie informacyjnym coś źle usłyszałem.

  Sięgnąłem do źródła, czyli do zapisu wideo z tego programu informacyjnego TVP INFO. Wchodzę nastronę:

  http://tvp.info/serwis-info/wideo/09022011-0830/3839676  i odtwarzam materiał archiwalny z godziny 8.30. Po zakończeniu odtwarzania konstatuję, że jednak......nie ma tam informacji o wypowiedzi Dowódcy 36 SPLT, płk.pil. Mirosława Jemielniaka!!!!!! Próbuję zebrać myśli, otworzyć to co przecież nie tak dawno (upłynęło bowiem od tego pierwszego oglądania na zywo, około kilku godzin) słyszałem. Odtwarzam materiał jeszcze raz, koncentrując uwagę na przekazywanych treściach i przekazywanym obrazie i nagle........ jest!!!!! Materiał archiwalny pod godziną emisji jako 8.30, pochodzi z emisji tego programu, o godzinę późniejszą, czyli z 9.30. Okazuje się, że redakcja tego programu, w wydaniu późniejszym ocenzurowała materiał, właśnie o opinię będącą nie po linii władzy, czyli rzadu i jego instytucji (Siły Powietrzne, komisja Millera).Usunięto zaś w całości materiał z godziny 8.30, podstawiają po godzinę 8.30, materiał z 9.30, czyli dokonując manipulacji. Dlaczego tak uczyniono? Można domniemywać, że pod wpływem interwencji ze szczebla rządowego. Jeśliby tak było, to mamy dowód na kłamstwo i konfabulację instytucji rzadowych i dyspozycyjnych mediów oraz wprowadzanie opinii publicznej w błąd. Mało tego, byłoby to przestępstwo polegające na utrudnianiu śledztwa, mataczeniu i wprowadzaniu w błąd państwowych instytucji (komisji Millera jako całości).

  Na tym przykładzie widać, w jaki sposób manipuluje się faktami, jak karmi się opinię publiczną kłamstwami , półprawdami, przeinaczeniami, byle tylko ukryć przed społeczeństwem prawdziwy obraz Polski, wydarzeń i przyczyn katastrofy. Zafundowano społeczeństwu MATRIX, hiperrzeczywistość, która ma za zadanie utrzymanie władzy, przez antypolskie siły niszczące nasz kraj.
 • @LechWolny
  Brawo za dociekliwość.
  Z nami, Polakami, jest tak: Część bezkrytycznie wierzy mediom i władzy, cześć podejrzewa, że coś jest nie tak ale nie mając dowodów uznaje, że się myli, cześć podejrzewa, że coś jest nie tak i nie mając dowodów uznaje, mimo wszystko, że się nie myli. Tylko część szuka dowodów, jak ty.
  Jestem zbudowany.
  Przed 89 rokiem wciskali nam kit ale byliśmy czujni i szczególnie nastawieni na prawdę. Po 89 nasza czujność stępiła się a chęć poszukiwania prawdy zastąpiliśmy (w większości0 chęcią poszukiwania pieniędzy. Teraz wracamy do formy. Jeszcze trochę porządzą nami złodzieje, cwaniacy i oszuści a już całkiem się odrodzimy i pogonimy całe to towarzystwo. Puśćmy ich w skarpetkach jak oni nas.

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej